Reklama i poligrafia

Realizujemy zadania związane z reklamą zewnętrzną. Działamy kompleksowo: od doradztwa, przez projektowanie aż po montaż.

Reklama i poligrafia
Tablice reklamowe

Tablice reklamowe

Produkujemy estetyczne, odporne na czynniki zewnętrzne i różnego rodzaju tablice reklamowe. Oferujemy rozwiązania gotowe do montażu na elewacji oraz wolnostojące nośniki reklamy, które można ustawić np. przy drodze jako alternatywę dla billboardu.

Tabliczki i drogowskazy

Oznacz swój dom lub firmę. Jeżeli zależy Ci, aby Twoja posesja lub budynek firmowy w szybki i łatwy sposób zostały odszukane to najlepszym sposobem jest ich oznakowanie. Zagórze zajmuje się również produkcją tabliczek oraz drogowskazów. Jeżeli jeszcze nie masz pomysłu na to jak oznakowanie budynków, chętnie Ci w tym pomożemy.

Tabliczki i drogowskazy
Druk wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy

Oprócz plakatów, oferujemy również wytrzymałe banery PVC. Są to tradycyjne i najchętniej wykorzystywane media w małym lub dużym formacie. Znajdują swoje zastosowanie głównie na rusztowaniach, placach budowy lub elewacjach budynku.

Kasetony i szyldy

Szyldy reklamowe stanowią w dalszym ciągu tradycyjną formę reklamy. Służą zarówno do prezentacji nazwy i logo firmy, jak i do reklamowania oferowanych usług. Szyldy można montować bezpośrednio na elewacji budynku lub w sposób samodzielny jako element wolnostojący.

Kasetony i szyldy
Napisy przestrzenne

Napisy przestrzenne

Warto zdecydować się na litery przestrzenne, które w efektywny sposób zaprezentują nazwę oraz logo Twojej firmy. Oferowane litery 3D są trwałe i zachowują swoją niezmienną formę w różnych warunkach atmosferycznych.

Ulotki i wizytówki

Projektujemy i drukujemy plakaty, ulotki oraz wizytówki. Cokolwiek potrzebujesz, pomożemy Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie, wykonamy dla Ciebie estetyczny projekt graficzny i wydrukujemy dowolną ilość na wysokiej jakości materiałach.

Kasetony i szyldy

Zapytaj o darmową wycenę

Zainteresowała Cię oferta? Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Zagórze 5, 57-300 Kłodzko
74 867 84 58
poczta@zagorze.net
pn. - pt. od 7:00 do 15:00